ASA Şifa Enerjisi


İlmî olarak Türkiye dışındaki üniversitelerde eğitimi verilen bioenerji, tedavilerle ilgilenen herkes için sonuçlarından şüphe duyulmayan müessir bir metod olarak özellikle insan sağlığı konusunda uygulama alanı bulmuş ilaçsız ve araçsız bir tedavi şeklidir.İnsan da dahil olmak üzere bütün canlılardaki hayat akımı ve enerji görüntüleri  artık özel termal kameralarla ve kirlian fotografçılığı ile çekilebilmekte ve ölçülebilmektedir.
Bioenerji, frekanslar ve enerji dalgaları halinde varlık alemine akan bir hayat akımıdır. Kainatın ve onun muhteviyatında bulunan görünür görünmez her unsurun hayat hareketlerine devam etmesi bioenerji sayesinde mümkündür. En küçük hücrelerin bile hareket edebilmesi buna bağlıdır.

Hem koruyucu tıp anlamında, hem de sağlığını kaybetmiş insanların gönül rahatlığı ile müracaat edebileceği enerji  uygulaması kan ve lenf sistemine ait tıkalı damarların açılmasını sağlayan ve çaresi bulunamayan rahatsızlıkları bile iyileştiren tabiî bir enerjidir. İnsan vücudunda bulunan her hücreye nüfuz ederek canlandıran ve daha aktif bir duruma gelmesi için yapılan bir uygulama olması hasebiyle insana ruh ve fizik olarak mukavemet vermektedir.
Sağlıklı, huzurlu ve dengeli bir hayat için bioenerji uygulamalarını denemek menfi yan tesirleri olmayan bir tedavi olarak öncelikle tercih  edilmesi gereken vasıftadır.
Bioenerji uzmanımız: Yusuf Bey Tel: 0549 342 46 14Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Notice: Undefined variable: captcha in /home/konbio/public_html/catalog/view/theme/black_justin/template/product/product.tpl on line 96
  • ASA Şifa Enerjisi