Aura Nedir?

Canlıların bedenlerinden yayılan ışınımla oluşan ve gitgide genişleyerek tesir kuşakları tarzında kendini gösteren elektromanyetik alana verilen addır. Aura okumak ise aurayı hissedebilmektir. Bu alan, aynı zamanda bir kalkan görevi de üstlenmektedir. Auranın güçlü veya güçsüz olması, sağlıklı olmak ya da olmamak gibi anlaşılabilir. Meselâ, aurası güçlü olan kişiler, hastalıklardan ve negatif durumlardan daha fazla uzak kalmayı başarırlar. Aurası zayıf olan kişiler ise kolay hastalanırlar.


Aura,spritüel ve eterik olmak üzere iki farkı türde bulunmaktadır. Eterik aura, insanlar tarafından görülebilme özelliğine sahiptir. Çünkü Eterik aura, insan bedenine yaklaşık olarak 20 cm uzaklıkta bulunmaktadır. Dünya üzerinde yer alan canlı veya cansız her nesnenin aurası bulunmaktadır. Fakat burada bir ayrım söz konusudur. O ayrım da, canlı varlıkların auraları daha kolay ve net olarak tespit edilebilmektedir. Bunun sebebi ise, canlıları meydana getiren atomların daha aktif yapıda bulunmalarıdır.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Notice: Undefined variable: captcha in /home/konbio/public_html/catalog/view/theme/black_justin/template/product/product.tpl on line 96
  • Aura Nedir?