Hakkımızda

Misyon olarak ilaç sanayinin dayattığı kimyevî ilaçlardan uzak durarak öncelikle sağlığımızı korumak ve hastalıklardan kurtulmak için zihnî ve fikrî tekâmül yolunda, şifacılık ahlâkı ve kurallarına riâyet etmek suretiyle faydalı insanlardan olmayı daimî kazanç olarak addediyoruz.


BİOENERJİ hepimizin bildiği gibi ilaç değildir, ancak hastalıkların ciddi veya basit olmasına bakılmaksızın uygulanan oldukça etkili bir ARINMA ve DENGELENME çalışmasıdır.

Tıbbî tedkik yöntemleri ile hiç bir rahatsızlık teşhisi yapılamadığı halde hasta olduğunu söyleyen kişilerdeki negatif enerjiler ve enerjetik parazitler bioenerji uygulamaları ile ortadan kaldırılmaktadır. Bu yüzden de doktorlar tarafından sunulan klasik tıbbi tedavi ile karşılaştırma yapmak doğru olmaz.

Bioenerji uygulayıcısı, hastalık veya diğer fizikî veya zihnî bozuklukları teşhis etmez. Bu nedenle, Bioenerji uygulayıcısı herhangi bir tıbbi tedavi veya durum hakkında reçete yazmaz veya tavsiyelerde bulunmaz.

Teşhis veya tıbbî müdahale gerektirebilecek herhangi bir rahatsızlık sırasında ilaç veya tedavi seyrini ayarlamak için daima doktorunuza danışın.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlıdır.